Komunikat nr 6

o aktualnej klasyfikacji rankingu „Biegacz Roku 2016 MiG Wieleń” po szóstych zawodach klasyfikacyjnych.

Informujemy, że aktualna klasyfikacja uczestników rankingu „Biegacz Roku 2016 MiG Wieleń ” po „10.Masowym Biegu im. Jana Welki” przedstawia się następująco:

 

- w kategorii mężczyzn:

  1. Pisowodzki Sebastian – 117 punktów

  2. Tuta Sławomir – 116 punktów,

  3. Wojewoda Paweł  – 101 punktów,

  4. Kornacki Piotr – 73 punkty,

  5. Hudziński Romuald – 72 punkty,

  6. Mumot Patryk – 62 punkty,

  7. Kijak Sławomir – 58 punktów,

  8. Stołowski Robert – 56 punktów,

  9. Dubiel Krzysztof – 55 punktów,

  10. Berg Paweł – 50 punktów,

  11. Kryszak Bartłomiej – 38 punktów,

  12. Dubiel Marek – 34 punkty,

  13. Stefaniak Jan – 34 punkty,

  14. Wróblewski Adam – 33 punkty,

  15. Siwiec Władysław – 30 punktów,

  16. Nojman Bartosz – 29 punktów,

  17. Pośpiech Paweł – 29 punktów,

  18. Wrona Józef – 28 punktow,

  19. Mataczyna Jakub – 28 punktów,

  20. Nowakowski Karol – 25 punktów,

  21. Pytel Patryk – 21 punktów,

  22. Szymański Michał – 19 punktów,

  23. Pabiś Krystian – 18 punktów,

  24. Krzyżanowski Adrian – 17 punktów,

  25. Ostrowski Kacper – 16 punktów,

  26. Kujat Dawid – 15 punktów,

  27. Frąckowiak Mateusz – 14 punktów,

  28. Szwalbe Leszek – 13 punktów,

  29. Drop Hubert – 12 punktów,

  30. Szwalbe Wojciech – 11 punktów,

  31. Kotowski Zbigniew – 10 punktów,

  32. Spychalski Krystian – 9 punktów,

  33. Mumot Sławomir – 9 punktów,

  34. Walter Rafał – 8 punktów,

  35. Garstka Patryk – 7 punktów,

  36. Gajdziński Andrzej – 7 punktów,

  37. Gajdziński Kamil – 6 punktów,

  38. Nieziołek Piotr – 4 punkty,

  39. Krystek Maciej – 2 punkty,

  40. Michalak Zdzisław – 1 punkt.

  

 - w kategorii kobiet:

  1. Kornacka Monika – 64 punkty,

  2. Krystek Martyna – 46 punktów,

  3. Dominikowska-Obst Joanna – 19 punktów,

  4. Helwig Julia – 19 punktów,

  5. Szwalbe Katarzyna – 17 punktów,

  6. Stołowska Dominika – 16 punktów,

  7. Janas Daria – 15 punktów,

  8. Berg Joanna – 14 punktów,

  9. Wiśniewska Natalia – 13 punktów,

  10. Paszkiewicz Klaudia – 11 punktów,

  11. Szechowicz Natalia – 10 punktów,

  12. Pawlikowska Aleksandra – 9 punktów,

  13. Mumot Aleksandra – 8 punktów,

  14. Dolna Zuzanna – 7 punktów,

  15. Jędryczko Jagoda – 6 punktów,