Komunikat nr 4
o aktualnej klasyfikacji rankingu „Biegacz Roku 2016 MiG Wieleń" po czwartych zawodach klasyfikacyjnych.


Informujemy, że aktualna klasyfikacja uczestników rankingu „Biegacz Roku 2016 MiG Wieleń” po biegu „VIII Bieg o Puchar Wstęgi Bukówki” przedstawia się następująco:

 

W kategorii mężczyzn na czoło klasyfikacji wysunął się:
Pisowodzki Sebastian z 68 punktami,
Następne miejsca zajmują :
2. Tuta Sławomir – 67 punktów,
3. Wojewoda Paweł – 55 punktów,
4. Dubiel Krzysztof – 43 punkty,
5. Hudziński Romuald – 37 punktów,
6. Kornacki Piotr – 36 punktów,
7. Dubiel Marek – 34 punkty,
8. Stefaniak Jan – 34 punkty,
9. Kijak Sławomir – 32 punkty,
10. Stołowski Robert – 31 punktów,
11. Siwiec Władysław – 30 punktów,
12. Pośpiech Paweł – 29 punktów,
13. Mataczyna Jakub – 28 punktów,
14. Mumot Patryk – 27 punktów,
15. Nowakowski Karol – 25 punktów,
16. Berg Paweł – 23 punkty,
17. Kryszak Bartłomiej – 23 punkty,
18. Pytel Patryk – 21 punktów,
19. Szymański Michał – 19 punktów,
20. Pabiś Krystian – 18 punktów,
21. Krzyżanowski Adrian – 17 punktów,
22. Ostrowski Kacper – 16 punktów,
23. Kujat Dawid – 15 punktów,
24. Frąckowiak Mateusz – 14 punktów,
25. Szwalbe Leszek –1 3 punktów,
26. Drop Hubert – 12 punktów,
27. Szwalbe Wojciech – 11 punktów,
28. Kotowski Zbigniew – 10 punktów,
29. Spychalski Krystian – 9 punktów,
30. Mumot Sławomir – 9 punktów,
31. Walter Rafał – 8 punktów,
32. Garstka Patryk – 7 punktów,
33. Gajdziński Andrzej – 7 punktów,
34. Gajdziński Kamil – 6 punktów,
35. Nieziołek Piotr – 4 punkty,
36. Krystek Maciej – 2 punkty,
37. Michalak Zdzisław – 1 punkt.

 

W kategorii kobiet liderem pozostała:

Kornacka Monika – z liczbą 31 punktów,
za nią plasują się w następującej kolejności:
2. Dominikowska-Obst Joanna –19 punktów,
3. Helwig Julia – 19 punktów,
4. Szwalbe Katarzyna – 17 punktów,
5. Stołowska Dominika – 16 punktów,
6. Janas Daria – 15 punktów,
7. Berg Joanna – 14 punktów,
8. Wiśniewska Natalia – 13 punktów,
9. Krystek Martyna – 13 punktów
10. Paszkiewicz Klaudia – 11 punktów,
11. Szechowicz Natalia – 10 punktów,
12. Pawlikowska Aleksandra – 9 punktów,
13. Mumot Aleksandra – 8 punktów,
14. Dolna Zuzanna – 7 punktów,
15. Jędryczko Jagoda – 6 punktów,