Komunikat nr 3
o aktualnej klasyfikacji rankingu „Biegacz Roku 2016 MiG Wieleń" po trzecich zawodach klasyfikacyjnych


Informujemy, że aktualna klasyfikacja uczestników rankingu „Biegacz Roku 2016 MiG Wieleń” po biegu „Test Coopera 1/2016” przedstawia się następująco:

 

w kategorii mężczyzn
1 miejsce ex aequo:
Tuta Sławomir - 54 punkty,
Pisowodzki Sebastian - 54 punkty,
3. Wojewoda Paweł – 43 punkty,
4. Dubiel Krzysztof – 34 punkty,
5. Stefaniak Jan – 34 punkty,
6. Kijak Sławomir – 32 punkty,
7. Stołowski Robert – 31 punktów,
8. Siwiec Władysław – 30 punktów,
9. Hudziński Romuald – 29 punktów,
10. Pośpiech Paweł – 29 punktów,
11. Mataczyna Jakub – 28 punktów,
12. Mumot Patryk – 27 punktów,
13. Nowakowski Karol – 25 punktów,
14. Kornacki Piotr – 25 punktów,
15. Dubiel Marek – 24 punkty,
16. Berg Paweł – 23 punkty,
17. Kryszak Bartłomiej – 23 punkty,
18. Pytel Patryk – 21 punktów,
19. Szymański Michał – 19 punktów,
20. Pabiś Krystian – 18 punktów,
21. Krzyżanowski Adrian – 17 punktów,
22. Ostrowski Kacper – 16 punktów,
23. Kujat Dawid – 15 punktów,
24. Frąckowiak Mateusz – 14 punktów,
25. Szwalbe Leszek – 13 punktów,
26. Drop Hubert –12 punktów,
27. Szwalbe Wojciech – 11 punktów,
28. Kotowski Zbigniew – 10 punktów,
29. Spychalski Krystian – 9 punktów,
30. Mumot Sławomir – 9 punktów,
31. Walter Rafał – 8 punktów,
32. Garstka Patryk – 7 punktów,
33. Gajdziński Kamil – 6 punktów,
34. Nieziołek Piotr – 4 punkty,
35. Krystek Maciej – 2 punkty,
36. Michalak Zdzisław – 1 punkt.

 

w kategorii kobiet
1. Kornacka Monika – 23 punkty,
2. Helwig Julia – 19 punktów,
3. Szwalbe Katarzyna – 17 punktów,
4. Stołowska Dominika – 16 punktów,
5. Janas Daria – 15 punktów,
6. Berg Joanna – 14 punktów,
7. Wiśniewska Natalia – 13 punktów,
8. Dominikowska-Obst Joanna –12 punktów,
9. Paszkiewicz Klaudia – 11 punktów,
10. Szechowicz Natalia – 10 punktów,
11. Pawlikowska Aleksandra – 9 punktów,
12. Mumot Aleksandra – 8 punktów,
13. Dolna Zuzanna – 7 punktów,
14. Jędryczko Jagoda – 6 punktów,
15. Krystek Martyna – 4 punkty.